KONST / Skulptur & konsthantverk / Statyett 4161451
nr 416 1451
Statyett
Mor&barn, höjd: 42 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 juni 2006
All världens barn (Lisa Larson)